Kontakta oss

SMHF består, förrutom av en styrelse, av flertal olika arbetsgrupper som gör olika aktiviteter i föreningen.
Är du osäker vem du ska kontakta? Maila till info@modellhastar.se så hjälper vi dig att hitta rätt person!

Ordförande: ordforande@modellhastar.se
Vice Ordförande: viceordforande@modellhastar.se
Sekreterare: sekreterare@modellhastar.se
Kassör: kassor@modellhastar.se
Du kan kontakta hela Styrelsen genom att maila till styrelsen@modellhastar.se

Valberedningen: valberedningen@modellhastar.se

Medlemsansvarig: medlemsansvarig@modellhastar.se
Fadderansvarig (inkl. för show och föräldrar): fadder@modellhastar.se

Marknadsföringsgruppen: marknadsforing@modellhastar.se
ModellHäst Nytt Redaktör: redaktor@modellhastar.se
Du kan kontakta hela ModellHästNytt Redaktionen genom att maila till redaktion@modellhastar.se

Riksgruppen: riksgruppen@modellhastar.se
Fotoshowgruppen: fotoshowsgruppen@modellhastar.se
Kvalkortsansvarig: kvalkortsansvarig@modellhastar.se
Du kan kontakta hela Kvalkortsgruppen genom att maila till kvalkortsgruppen@modellhastar.se

Tekniskt ansvarig: webmaster@modellhastar.se
Du kan kontakta hela Webbgruppen genom att maila till webbgruppen@modellhastar.se